image
image

Hakkımızda

Mutfak temizliğinde; çöpler toplanır,dezgah üzeri toplanır ve silinir. Mutfaktaki eşyaların tozu alınır ve düzenleme yapılır. Mutfak dolapları silinir, yerler silinir ve temizlenir.

Banyo temizliğinde; çöpler toplanır, dolapların dışı silinir, havlular asılır ya da katlanarak düzenlenir. Banyo dezgahı temizlenir, aynalar silinir. Duşakabin küvet içi ve fayansları temizlenir. Tuvalet bölümü temizlenir, yerler paspaslanır ve temizlenir.

Odaların temizliğinde; kıyafetler toplanır ve eşyalar düzenlenir, yatak toplanır. Mobilyalar ve eşyalarını tozu alınır, elektrikli süpürge ile süpürme işlemi yapılır. Çöpler toplanır, yerler silinir. Vitrin ve benzeri eşyalarınızın etrafı silinip cam temizliği yapılır.

image

Villa Temizliği

İster eşyalı ister taşımaya hazır villamızın temizlik işlerini tarafımıza bırakabilirsiniz.

Villalarda havuz, garaj, bodrum, çatı, villa camı, mutfağı, avize ve aydınlatmalarına kadar, ahşap parkeleri ve ıslak zeminlerine, koltuk yıkama, zemin temizliği ve mermer cilalama, inşaat sonrası villa temizliği, saunasına kadar tüm temizlik detay inceliklerini biliyor ve ona göre uygulamamızı yapıyoruz. Villa temizliği standart ev temizliklerinin dışındadır.

Villa temizliği büyüklüğüne göre 2-3 üzeri deneyimli personeller tarafından sağlanmaktadır.

image

Ofis Temizliği

Ofisin büyüklüğüne göre personel sayısı belirlenmektedir. İş yerinizdeki camların, mutfak, lavabo, masa sandalye, tuvaletlerin temizliği ve hijyeni sağlanmaktadır.

Ofis temizliği isteğe göre günlük, haftalık, aylık periyotlara göre farklı uygulamalarla temizlenir.

image

Diğer hizmetlerimiz ve fiyatlar

Yukarıdaki hizmetlere ek olarak; Site ve Bahçe Temizliği, Okul Temizliği ve Bina ve İnşaat Sonrası Temizlik hizmetlerimiz mevcuttur.

Fiyatlarımız ise; 1+0 ve 1+1 daire temizliği fiyatları 100 ve 150 TL arası, 2+1 ve 3+1 daire temizliği fiyatları 150 ve 200 TL arasında değişmektedir.

Detaylı bilgi için arayabilirsiniz.